Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12111
Stary 29.06.2009, 12:08
Beto odchodzi, Niedzielan bedzie musial odejsc, Boguski kontuzja. W ataku Brozio i...tyle, bo obecnie Cwielong i Malecki graja na skrzydlach. Napastnik na gwalt potrzebny, a tu wogole nie ma zadnych przymiarek nawet. Chyba ostatnio cos bylo o zainteresowaniu Nowakiem, ale cena zrobila swoje, a Drozdowicz jesli nie pojechal na oboz, to raczej nie bedzie graczem Wisly. Zreszta trzeba tu mowic o wzmocnieniach skladu. Potrzebujemy kogos ogranego. A za darmo takiego gracza ciezko bedzie sciagnac.
Odpowiedz cytując