Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
wojtek90059
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1259
29.06.2009, 10:12
A to widocznie u nas w kuj-pom nie ma takiego czegoś, bo ja niestety nie dostałem żadnej takowej karteczki, oprócz tego co dawali na maturze do przyklejenia
A w ogóle istnieje taki system gdzieś indziej niż w Krakowie?
wojtek90059
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojtek90059
Znajdź inne posty napisane przez wojtek90059