Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12107
Stary 29.06.2009, 10:12
Co od informacji na temat Braza tyo Wisła nigdy nie była nim zainteresowana, Bednarz mówił, że nie interesuje go transfer tego piłkarza, po prostu Peralta chciał go nam wcisnac jak Marcelo, Wisła go nie chciała więc poszedł do Grecji (chociaż bardziej możliwe jest ze wczesniej doszedl do porozumienia z Pao, a do nas przyjechal z Beto bo tak bylo lepiej dla ich menago)

Tematu na pewno żadnego nie ma
Odpowiedz cytując