Temat
:
Sto lat Panie Bogusławie !!
Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline
#
5
29.06.2009, 09:55
Sto lat dla pana !
Kasy, LM, mistrza Polski i udanych transferów ! oraz dużo zdrowia...
Krystian168
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian168!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian168