|
Chciałbym zwrócić uwage , że na dzień 29.06.2009 podpisaliśmy kontrakt z Łukaszem Garguła. To tyle jeśli chodzi o wzmocnienia. Bo przedłuzenie umowy z Sobolem czy Siglarem NIE moze być traktowane jako wzmocnienie. Oczywiscie obserwujemy pół Europy tylko zawsze czegoś brakuje w negocjacjach.Wspólczuje Skorży, że musi takie coś znosić na okrągło.
|