|
No może nie udzielił. Ale nie jest za tym bramkarzem. Bednarz i Janas dobrze o nim mówili. Ale trzeba czekać. Coś mi sie wydaje ze Carllinos i Bozok nie zjawia. Dziwna z nimi sytuacja jest bardzo. Niby z Bozokiem kontrakt ustalony cena takze. To w czym jest problem?Być może odechcialo mu sie czekania i szuka innego klubu sobie,Wiadomo informacje z mediow moga byc falszywe. Ale za dlugo to trwa. Albo maja alternatywy i z innymi sie dogaduja po cichu. Na futbol.pl pisze ze niby to ma byc Vladavic albo Bozok. Ciezko uwierzyc w Vladavica. Juz bardziej wierze w Bozoka. Ale chociaz jesli sie nie myle Vladavic z druzyna przebywa na zgrupowaniu w Austrii. Trzeba czekac.
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 29.06.2009 o godz. 09:36.
|