|
I kto miał rację wczoraj, jako pierwszy napisałem że Bożok ani brazylijski obrońca do nas nie trafią....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wiem co to za polityka panująca na forum by dawać na dwa lata jak nie dłużej bany- praktycznie w tej chwili co stronę przewijają się te same osoby- kilka lat temu to forum miało swoją wartość etc... a teraz nim zaczęły rządzić "dzieci" mające kompleksy - potpierające się Regulaminem z koziej wólki...
Chcecie wiedzieć coś o transferach to nie banujcie na potęgę..
A rozpisaliście się o nich chyba na 30 stron- ważne co jest w sieci a nie to kim się interesujemy- 90% forum jest naiwnych przeokrutnie..
Ostatnio edytowane przez PRAWNIK26 : 29.06.2009 o godz. 08:01.
|