Temat
:
Do jakich szkół się dostaliście? e-omikron
Wyświetl pojedynczy post
Qbz
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
120
29.06.2009, 00:49
Ja tam idę do VI LO, jeśli ktoś chodził to podzielcie się opiniami
Qbz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qbz
Znajdź inne posty napisane przez Qbz