Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12087
Stary 28.06.2009, 22:41
Kurcze, zielone światło na transfery chyba tak oślepiło Bednarza, RN i Cupiała że nic nie widzą i nie mogą złożyć podpisów pod umowami dotyczącymi Bożoka, Nurkovica i Carlinhosa.

Nie może być chyba innego wytłumaczenia, bo przecież zielone światło na transfery świecić miało silnie jak nigdy...

A na poważnie: jeśli jutro co najmniej dwójka z trójki ww. piłkarzy umowy nie podpisze, to znaczy że zmiany na plus w polityce transferowej nie ma i wszystko zostaje po staremu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując