qchar90 napisał(a):

solidny skład mamy?
przyjdzie kontuzja?bo jak bedziemy grać np w LE to lezymy i kwiczymy
Niech Pawelek Glowacki Brozek wypadnie i lezymy ;|
|
Ja wiem że wszyscy srają się za wzmocnieniami ale poprzedni sezon pokazał że można grać nawet bez Brożka. Doskonale was rozumiem na LM to wciąż mało ale nasza kadra na tle rywali jest naprawdę solidna. To u nas siedzą piłkarze na rezerwie którzy zarabiają więcej niż cała kadra Polonii Bytom a nie w Lechu czy w Legii. Wypada Głowacki gra Varga, w Rumuni grał całą rundę na stoperze i byli z niego zadowoleni. Mamy tez uniwersalnego Juniora. Będę się trzymał swojego zdania, że jesteśmy wstanie poradzić sobie bez wzmocnień choć jest praktycznie pewien, że przyjdą do nas nowi piłkarze.