Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
Od: 08.2003
Offline
#
12081
28.06.2009, 22:23
Spokojnie poczekajmy do jutra. Powinno sie wiele wyjasnic! Co do Lobodzinskiego, to ja mam takie przeczucie, ze w tej rundzie bedzie czolowa postacia Wiselki.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
dzollo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzollo
Odwiedź stronę domową użytkownika dzollo!
Znajdź inne posty napisane przez dzollo