Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
12078
28.06.2009, 22:17
Czy adminom naprawdę się nudzi? Znowu usunęliście parę postów, które są przecież na temat.
Karheop obyś się tym razem mylił...
Ostatnio edytowane przez PasiorWKS : 28.06.2009 o godz. 22:20.
PasiorWKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PasiorWKS
Znajdź inne posty napisane przez PasiorWKS