KuLwIk napisał(a):

Nie wiem co wy macie do tego Łobodzińskiego.? Dobrze kolego, że ty jesteś odpowiednikiem Messiego
Zobacz sobie skrót ze sobotniego sparingu, zastanów się i potem napisz (i pamiętaj o tych dwóch bramkach w Gdańsku..).
|
jakbys nie chwalil Lobodzinskiego za gre w Gdansku i wczorajszym sparingu to Messim on nie jest,ale to i tak bylo w formie ironii ,widac nei zalapales