Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12075
Stary 28.06.2009, 22:12
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Tą masakrą zdobyliśmy mistrzostwo Polski. Z resztą na pewno ktoś jeszcze przyjdzie...
Nie lubię pustego płakania, jak to jest źle, ale Twój optymizm to jest przerażający.

Zdobyliśmy mistrzostwo szamba, więc jest super, ta? Tym bardziej, że odeszli Zieńczuk i Baszczyński.

Po co regularnie wzmacniać skład. Lepiej cudem być najlepszym w szambowej ekstraklasie, a w pucharach dalej grać piach.
Odpowiedz cytując