Konrad. napisał(a):

|
Tą masakrą zdobyliśmy mistrzostwo Polski. Z resztą na pewno ktoś jeszcze przyjdzie...
|
Nie lubię pustego płakania, jak to jest źle, ale Twój optymizm to jest przerażający.
Zdobyliśmy mistrzostwo szamba, więc jest super, ta? Tym bardziej, że odeszli Zieńczuk i Baszczyński.
Po co regularnie wzmacniać skład. Lepiej cudem być najlepszym w szambowej ekstraklasie, a w pucharach dalej grać piach.