Wyświetl pojedynczy post
Iban Mayo
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 28.06.2009, 21:44
Co do trąbek to myślę, że to żaden problem dla stacji telewizyjnych programowo wyciszać ich głos dla telewidzów. Na mistrzostwach świata na pewno coś takiego będzie już funkcjonowało.
Odpowiedz cytując