Temat
:
Puchar Konfederacji
Wyświetl pojedynczy post
Iban Mayo
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
139
28.06.2009, 21:44
Co do trąbek to myślę, że to żaden problem dla stacji telewizyjnych programowo wyciszać ich głos dla telewidzów. Na mistrzostwach świata na pewno coś takiego będzie już funkcjonowało.
Iban Mayo
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Iban Mayo