Bożok skoro jest piłkarzem Ruzemberoka ,wczesniej i tak niz 1 lipca nie moga "go pokazać" z koszulka Wisły
Tego Carlinhosa Łysy ponoc sprawdza pod katem takim samym jak sprawdzał MArcelo,czyli czy moze do nas za friko przyjsc.Sadze ze jak go w Krakowie badali medycznie,to powinien u nas grac
Z bramakrzem moze byc roznie ,albo zakontraktuja tego Nurkovica ,albo Łysy bedzie dalej robil castingi
Jakis zawodnik extra do tej trojki (byc moze srodkowy obronca lub napastnik) to bylaby wisienka na torcie
