Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline
#
8168
28.06.2009, 19:57
^^ się okaże.. Wtedy zobaczymy realnie, co to gadanie o budowie silnego klubu jest warte.
A Muraś ma jako jeden z nielicznych w lidze papiery na to, żeby grać w lepszych rozgrywkach.
skttrbrain
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skttrbrain
Znajdź inne posty napisane przez skttrbrain