Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12058
Stary 28.06.2009, 18:28
fialo napisał(a):Wyświetl post
Kadry na obóz jak nie było, tak nie ma, a samolot za jakieś 12 h. Normalnie podawali ją tak z trzy dni przed wyjazdem. Być może ma to jakiś związek z transferami. Dziwne, naprawde dziwne...
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15554

Na miejscu do kadry Wisły powinni dołączyć nowi, od dawna oczekiwani zawodnicy. - Jeżeli się nie mylę, do Austrii wybieramy się w 21-osobowym składzie.Do tego może dojść jeszcze bramkarz, o którym będziemy rozmawiać z trenerami Skorżą i Kazimierskim, a także ci zawodnicy, z którymi finalizujemy rozmowy. Na tych piłkarzy jesteśmy zdecydowani, ale jeżeli pojawią się jakieś nowe kandydatury to będziemy skłonni do zaproszenia ich na testy
Czyli moze ktos dojsc ale wcale nie musi.. poczekasz jeszcze kilka godzin to sie dowiesz.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 28.06.2009 o godz. 22:08.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując