fialo napisał(a):

|
Kadry na obóz jak nie było, tak nie ma, a samolot za jakieś 12 h. Normalnie podawali ją tak z trzy dni przed wyjazdem. Być może ma to jakiś związek z transferami. Dziwne, naprawde dziwne...
|
Nic sie nie martw Ci co maja wiedziec to wiedza kto leci...