Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9251
Stary 28.06.2009, 18:04
mic napisał(a):Wyświetl post
A w cholere juz, nie wiem czy nie od meczu z Polonia Warszawa, jak "debiutowaly" jupitery (roku nie pamietam, ale z 6-7 lat temu pewnie).
Maszty oświetleniowe zamontowane były w kwietniu 2002r.
Odpowiedz cytując