Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
9251
28.06.2009, 18:04
mic
napisał(a):
A w cholere juz, nie wiem czy nie od meczu z Polonia Warszawa, jak "debiutowaly" jupitery (roku nie pamietam, ale z 6-7 lat temu pewnie).
Maszty oświetleniowe zamontowane były w kwietniu 2002r.
JacobusTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacobusTSW
Znajdź inne posty napisane przez JacobusTSW