Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8163
Stary 28.06.2009, 16:51
Krissu napisał(a):Wyświetl post
felipe - zgoda to wszystko co napisałeś. Ja tego nie neguję.

Problem jest w tym, że pieniądze nie grają - jakoś wątpię, że mityczny (magiczny?) skauting TW jest w stanie znaleźć na "już" następcę Murawskiego. W naszej lidze nie widzę takiego zawodnika.

Bałkańców pościągali za ciężkie pieniądze i teraz ci Bośniacy siedzą na lawie - nie ma żadnych podstaw do postawienia tezy, że w tym sezonie będzie inaczej.

Oczywiście omnipotentny nie jestem i NAWET JA mogę się mylić ;-)
Z miarodajną oceną tego transferu poczekajmy do końca okienka.

Jestem bowiem pewien, że znalezienie conajmniej równie dobrego środkowego na teraz za 1-1,5 mln euro (a więc ideał - wymiana bez utraty "jakości" + potężny zastrzyk gotówki) nie jest rzeczą trudną. Zwłaszcza, że Muraś to przede wszystkim walczak (dobre porównanie kogoś wyżej z naszym Sobolem), piłkarsko natomiast zawodnik przeciętny. Pytanie tylko czy Lech wyda takie pieniądze... Albo inaczej - czy piłkarz o takiej wartości (klasie) bedzie chciał grać w jakiejś Polsce...

Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując