Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
uritos
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
12051
28.06.2009, 16:12
pzkwr
napisał(a):
http://www.futbol.pl/artykul/56500.html
Jeszcze tego by brakowało
tak jak Vladavic byl blisko Wisły. raczej na chwile obecna taki transfer nie wchodzi w gre
Ostatnio edytowane przez uritos : 28.06.2009 o godz. 16:36.
uritos
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez uritos