Wyświetl pojedynczy post
uritos
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12051
Stary 28.06.2009, 16:12
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbol.pl/artykul/56500.html

Jeszcze tego by brakowało
tak jak Vladavic byl blisko Wisły. raczej na chwile obecna taki transfer nie wchodzi w gre
Ostatnio edytowane przez uritos : 28.06.2009 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując