|
gość jest przygłupem jakich mało... aż przykro, że tak poważny człowiek jak Maciej Skorża otacza sie takimi ludźmi.... Kazimierski jest przee idiotą, przeczy sam sobie...
1 cyt: "- W tym konkretnym meczu, owszem. Jest jednak duża różnica między byciem dobrym bramkarzem, a dobrą grą w jednym meczu."
2 cyt: "z Pawełkiem mógłby jedynie powalczyć Fin Henri Silanpaa, któremu jednak akurat podczas testów nie wyszedł mecz i do transferu ostatecznie nie doszło."
o co temu amatorowi chodzi...?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|