|
wczoraj wychodzac po meczu sparingowym M.Skorża nie wygladal na zachwyconego, nie udzielil wywiadu, tylko powiedzial zeby rozmawiac z II trenerem, bo ma do zalatwienia wazne sprawy i dzis czyli w sobote jest wazny moment. ciekawe o co chodzi...ale wydaje mi sie ze jest cos nie tak z tymi transferami
Ostatnio edytowane przez uritos : 28.06.2009 o godz. 15:49.
|