Maciuś napisał(a):

|
Czemu na Legie nie przyjezdza 20 bramkarzy na testy a mimo to non stop maja super bramkarzy na ktorych dodatkow koszą miliony euro?
|
2 słowa - Krzysztof Dowhań
eMTe napisał(a):

|
Tyle, że Lech podobno dostał za niego więcej jak my za Kubę. Komentarz jednego z nich z 90minut.pl:
|
Masz tutaj odpowiedz jakiegoś kibica Górnika :
KSG - 28 czerwca 2009, 15:09:58 - aanm95.neoplus.adsl.tpnet.pl napisał(a):

KSG - 28 czerwca 2009, 15:09:58 - aanm95.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hubert rozwaliłeś mnie dzieciaku !
Jakby Brozek chciał iść do Rosjii to Wisła by spokojnie za niego z 5mln dostała. Ruski zawsze przepłacają. Różnica jest taka ,że Brożek oferty z Rosjii i Turcji odrzucił. Przynajmniej ma większe ambicje niż siedzenie na zimnej kacapowskiej ławce .......
Tylko Górnik !
|
Nic dodać, nic ująć ( no może to "Tylko Górnik"). Wystarczy ?