Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12041
Stary 28.06.2009, 14:26
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Czemu na Legie nie przyjezdza 20 bramkarzy na testy a mimo to non stop maja super bramkarzy na ktorych dodatkow koszą miliony euro?
2 słowa - Krzysztof Dowhań

eMTe napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że Lech podobno dostał za niego więcej jak my za Kubę. Komentarz jednego z nich z 90minut.pl:
Masz tutaj odpowiedz jakiegoś kibica Górnika :

KSG - 28 czerwca 2009, 15:09:58 - aanm95.neoplus.adsl.tpnet.pl napisał(a):Wyświetl post
KSG - 28 czerwca 2009, 15:09:58 - aanm95.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hubert rozwaliłeś mnie dzieciaku !
Jakby Brozek chciał iść do Rosjii to Wisła by spokojnie za niego z 5mln dostała. Ruski zawsze przepłacają. Różnica jest taka ,że Brożek oferty z Rosjii i Turcji odrzucił. Przynajmniej ma większe ambicje niż siedzenie na zimnej kacapowskiej ławce .......
Tylko Górnik !
Nic dodać, nic ująć ( no może to "Tylko Górnik"). Wystarczy ?
Ostatnio edytowane przez matizaq : 28.06.2009 o godz. 14:40.
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując