|
Ruski zawsze przepłacaja transfery. Powiedz mi ktora druzyna z najmocnieszjych lig na swiecie(Rosyjskiej nie uwazam za taka) dala by za Polskiego 27 latka 3 mln ojro?
Brożka do Ruskow spokojnie sprzedalibysmy za 3 mln i wiecej ale on chyba nie za bardzo pali sie do wyjazdu do Rosji.
|