Temat
:
Do jakich szkół się dostaliście? e-omikron
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
107
28.06.2009, 13:55
Ja do Technikum Energetyka ale na Loretańskiej a nie kamieńskiego ;p
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325