sayek89 napisał(a):

|
Po obejrzeniu skrótu meczu według mnie Nurković pozytywnie się zaprezentował. A to że puścił bramkę z karnego to pewnie i Pawełek by puścił. Dziwne że zwlekają z podjęciem decyzji.
|
Dziwne jest to że chcą kogokolwiek pozyskac na na tą pozycje .