Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12033
Stary 28.06.2009, 13:20
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
no nie powiedzial bym... gdyby Wisła miala pieniadze to by zapewne w wiekszym stopniu walczyła o Kasprzika..ale dobra.. patrz dalej jakis czas temu było info ze Wisła chcialaby miec Glikiewicza ( nie wazne czy to byla prawda czy nie ) to juz czytam info ze trzeba by było zapłacic ponad 300tys euro.. i Ty uwazasz ze to jest malo?

mi ciezko jest wymienic kilku dobrych bramkarzy w polskiej ligi ktorzy by sie nadali do Wisly ( ale to moze tylko ja jestem tak malo obeznany )

A to czy Pawełek jest dobrze przygotowany czy źle to fakt.. to nalezy do obowiazkow Kazimierskiego ale tez inna sprawa czy Pawełek jest dobrym bramkarzem? bo umowmy sie ze nie z kazdego bramkarza da się zrobic super gracza.
300 tys zależy od skali talentu bo znowu nie przesadzajmy sprzedajemy piłkarzy po 2-3 mln euro a 300 tys euro to znowu tak wiele

a co do Pawełka sa dwie możliwości albo nie da sie z niego zrobić super gracza albo Kazimierski tego nie potrafi na chwile obecną zmieniłbym Kazimierskiego bo taniej
Odpowiedz cytując