Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2110
Stary 28.06.2009, 13:06
Rozumiem wszystko, ale po tym wywiadzie z Panem Kazimierskim na miejscu P. Cupiała takiego delikwenta bym się pozbył za nim zostaniemy nawet bez 1 dobrego bramkarza. Przypomnijcie jak pod jego skrzydłami błaznował Przyrowski, teraz takie błędy zdarzają się Pawełkowi.
Ostatnio edytowane przez sayek89 : 28.06.2009 o godz. 13:29.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując