|
Rozumiem wszystko, ale po tym wywiadzie z Panem Kazimierskim na miejscu P. Cupiała takiego delikwenta bym się pozbył za nim zostaniemy nawet bez 1 dobrego bramkarza. Przypomnijcie jak pod jego skrzydłami błaznował Przyrowski, teraz takie błędy zdarzają się Pawełkowi.
Ostatnio edytowane przez sayek89 : 28.06.2009 o godz. 13:29.
|