Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12028
Stary 28.06.2009, 12:55
A kto oficjalnie powiedział że go nie kupimy, bo o ile się nie mylę to informacji o odesłaniu Nurkovica jeszcze nie było. I czy wy wierzycie w to że on był obserwowany przez naszych ludzi więcej niż w jednym spotkaniu, bo mi się w to nie chce jakoś wierzyć, bo niby kto miałby to robić?
Odpowiedz cytując