|
A kto oficjalnie powiedział że go nie kupimy, bo o ile się nie mylę to informacji o odesłaniu Nurkovica jeszcze nie było. I czy wy wierzycie w to że on był obserwowany przez naszych ludzi więcej niż w jednym spotkaniu, bo mi się w to nie chce jakoś wierzyć, bo niby kto miałby to robić?
|