Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12024
Stary 28.06.2009, 12:43
Oto logiczne wypowiedzi Kazimierskiego...

- Nurkovic jest za slaby na rywalizacje z Pawelkiem, nie bedziemy kupowac nikogo na sile.
- Kasprzika nie ma sensu sprowadzac, bo jest za dobry aby grzac lawe.
- Nurkovic zagral w tym meczu swietnie, ale jeden mecz nie decyduje o tym kto jest jakim bramkarzem.
- Silaanpa nie gra w Wisle, bo zawalil jeden mecz sparingowy.

+ Fin i Nurkovic byli ogladani ponad pol roku.

To po co on przyjechal na testy w ogole ? Komus nie w smak, ze zaprezentowal sie dobrze i nie mozna kolejnej klapy transferowej zrzucic na barki nieudanego meczu tak jak to bylo z Henri Silaanpa ? Bo chyba naprawde juz chodzi o jakies pozasportowe sprawy...

Ja nie wiem co musi sie stac zeby sie udalo kupic tutaj bramkarza ? Facet uchodzi za talent w swoim kraju, puka do kadry narodowej, podoba sie w meczach, w ktorych jest ogladany, na testach, na ktore w ogole i tak dobrze, ze sie zgodzil, gra swietny mecz... To ja sie pytam OCB
Ostatnio edytowane przez nesta : 28.06.2009 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując