grzesiek632 napisał(a):

|
Wy wszyscy na tym forum co na ostatniej stronie placzecie sami jestescie idiotami! Pan Kazimierski moze i jest do dupy ale ślepy moze nie jest?!
|
tak my jesteśmy idiotami a Pan Kazimierski uczciwie zarabia pieniądze dzięki czemu mamy spokój w bramce Wisły
i nie wiem czemu mamy nie wierzyć Szamotulskiemu że Kazimierski jest do dupy trenerem bo jakie ma wyniki w swojej pracy, bo dla mnie nie jest żadną tajemnica że pracuje tutaj dzięki układowi a nie fachowości tylko sie dziwie że w klubie ktoś to toleruje