Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12019
Stary 28.06.2009, 12:21
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Wy wszyscy na tym forum co na ostatniej stronie placzecie sami jestescie idiotami! Pan Kazimierski moze i jest do dupy ale ślepy moze nie jest?!
tak my jesteśmy idiotami a Pan Kazimierski uczciwie zarabia pieniądze dzięki czemu mamy spokój w bramce Wisły

i nie wiem czemu mamy nie wierzyć Szamotulskiemu że Kazimierski jest do dupy trenerem bo jakie ma wyniki w swojej pracy, bo dla mnie nie jest żadną tajemnica że pracuje tutaj dzięki układowi a nie fachowości tylko sie dziwie że w klubie ktoś to toleruje
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 28.06.2009 o godz. 12:24.
Odpowiedz cytując