Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12011
Stary 28.06.2009, 10:55
W sumie prawda, potrzebujemy raczej kogos do ofensywy i obronce bo jest dupa zbita. A bramkarz tym razem nie jest aż tak wymagany, bo bramek nie tracilismy zbyt wiele ale tez duzo nie strzelalismy. (sam Brożek).

Odpowiedz cytując