Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9234
Stary 28.06.2009, 10:06
Czy znalazłby sie ktoś na forum chętny i kompetentny , kto pomógłby mi ułożyć trening na siłownie i jeśli dałby rade poza nią? Może macie jakiegoś znajomego, który miałby czas? Byłabym naprawde wdzięczna! Jak coś to priv
" Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary


Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"

Nauczmy sie Roty!
Odpowiedz cytując