Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
9234
28.06.2009, 10:06
Czy znalazłby sie ktoś na forum chętny i kompetentny
, kto pomógłby mi ułożyć trening na siłownie i jeśli dałby rade poza nią? Może macie jakiegoś znajomego, który miałby czas? Byłabym naprawde wdzięczna! Jak coś to priv
"
Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"
Nauczmy sie Roty!
moonga
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moonga
Znajdź inne posty napisane przez moonga