Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12008
Stary 28.06.2009, 10:01
Wywiad z naszym trenerem rzeczywiście zdumiewający, aż chciało by się by był prasowym wymysłem. Po takim wywiadzie najważniejszym zadaniem ludzi z zarządu, kolegów ze sztabu trenerskiego pana Jacka i wszystkich związanych z Wisłą powinno być znalezienie sposobu, by panu Kazimierskiemu "się chciało" zrobić z Pawełka i Cebanu dobrych bramkarzy

Panie Jacku, niech się panu "zachce"

prosimy - kibice
Odpowiedz cytując