Wywiad z naszym trenerem rzeczywiście zdumiewający, aż chciało by się by był prasowym wymysłem. Po takim wywiadzie najważniejszym zadaniem ludzi z zarządu, kolegów ze sztabu trenerskiego pana Jacka i wszystkich związanych z Wisłą powinno być znalezienie sposobu, by panu Kazimierskiemu "się chciało" zrobić z Pawełka i Cebanu dobrych bramkarzy
Panie Jacku, niech się panu "zachce"
prosimy - kibice


