Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12006
Stary 28.06.2009, 09:58
- Ale zgodzi się Pan, że Nurković w sparingu z MFK Rużomberok zagrał bardzo dobrze?!
- W tym konkretnym meczu, owszem. Jest jednak duża różnica między byciem dobrym bramkarzem, a dobrą grą w jednym meczu.

A z tych wszystkich kandydatów, których do tej pory sprawdzaliśmy, o miejsce w składzie z Pawełkiem mógłby jedynie powalczyć Fin Henri Silanpaa, któremu jednak akurat podczas testów nie wyszedł mecz i do transferu ostatecznie nie doszło. Reszta była zwyczajnie gorsza od Mariusza.


Czy on, aby nie przeczy samemu sobie? Wg niego w przypadku Sillanpy mógł zadecydować jeden słabszy mecz ( mimo, że niby Sillanpa był dobry ), ale w przypadku Nurkovicia jeden dobry mecz nic nie znaczy. To jego gadanie jest takie pokręcone, że nawet nie wiem czy dobrze rozumuje te jego odpowiedzi.
Odpowiedz cytując