Masakra ten wywiad.
Ten fragment jest najlepszy:
Spytam inaczej. Pan był zwolennikiem transferu Kasprzika do Wisły?
- To bez wątpienia dobry bramkarz i jego rywalizacja z Pawełkiem mogłaby być bardzo ciekawa. Mógłby jednak powstać problem, bo po co trzymać w kadrze dwóch tak dobrych golkiperów?! Powtarzam, Wisła to nie Real Madryt.
Ja wolę sprowadzić jakiegoś utalentowanego chłopaka i jeśli będę chciał, i naturalnie on będzie chciał, zrobię z niego kawał piłkarza. Tylko na to trzeba czasu.
Rozumiem że przykładowo Cebanu nie chce być dobrym piłkarzem? Czy może nie jest w typie naszego trenera w związku z tym K. uznał że nie zrobi z niego kawała dobrego piłkarza?
Jasne że finansowo na tle Europy jesteśmy słabiutcy, i że z Pawełkiem 2 MP zdobyliśmy. Ale czy gdyby Mariusz doznał w tym czasie kontuzji mielibyśmy kim go zastąpić?
I jeszcze dwa fragmenty:
A z tych wszystkich kandydatów, których do tej pory sprawdzaliśmy, o miejsce w składzie z Pawełkiem mógłby jedynie powalczyć Fin Henri Silanpaa, któremu jednak akurat podczas testów nie wyszedł mecz i do transferu ostatecznie nie doszło.
Oraz
Ale zgodzi się Pan, że Nurković w sparingu z MFK Rużomberok zagrał bardzo dobrze?!
- W tym konkretnym meczu, owszem. Jest jednak duża różnica między byciem dobrym bramkarzem, a dobrą grą w jednym meczu.
WTF
P.S. Skąd ten wywiad? Co znaczy źródło własne? czy ktoś może potwierdzić wiarygodność tego wywiadu? Jego prowadzącego?