Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11995
Stary 28.06.2009, 08:27
Masakra ten wywiad.

Ten fragment jest najlepszy:

Spytam inaczej. Pan był zwolennikiem transferu Kasprzika do Wisły?
- To bez wątpienia dobry bramkarz i jego rywalizacja z Pawełkiem mogłaby być bardzo ciekawa. Mógłby jednak powstać problem, bo po co trzymać w kadrze dwóch tak dobrych golkiperów?! Powtarzam, Wisła to nie Real Madryt. Ja wolę sprowadzić jakiegoś utalentowanego chłopaka i jeśli będę chciał, i naturalnie on będzie chciał, zrobię z niego kawał piłkarza. Tylko na to trzeba czasu.

Rozumiem że przykładowo Cebanu nie chce być dobrym piłkarzem? Czy może nie jest w typie naszego trenera w związku z tym K. uznał że nie zrobi z niego kawała dobrego piłkarza?

Jasne że finansowo na tle Europy jesteśmy słabiutcy, i że z Pawełkiem 2 MP zdobyliśmy. Ale czy gdyby Mariusz doznał w tym czasie kontuzji mielibyśmy kim go zastąpić?

I jeszcze dwa fragmenty:

A z tych wszystkich kandydatów, których do tej pory sprawdzaliśmy, o miejsce w składzie z Pawełkiem mógłby jedynie powalczyć Fin Henri Silanpaa, któremu jednak akurat podczas testów nie wyszedł mecz i do transferu ostatecznie nie doszło.

Oraz

Ale zgodzi się Pan, że Nurković w sparingu z MFK Rużomberok zagrał bardzo dobrze?!
- W tym konkretnym meczu, owszem. Jest jednak duża różnica między byciem dobrym bramkarzem, a dobrą grą w jednym meczu.

WTF

P.S. Skąd ten wywiad? Co znaczy źródło własne? czy ktoś może potwierdzić wiarygodność tego wywiadu? Jego prowadzącego?
Ostatnio edytowane przez iiYama : 28.06.2009 o godz. 08:37.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując