- Wisła testuje kolejnych bramkarzy i nadal nikogo nie pozyskuje. Czy Adis Nurković może zmienić ten stan rzeczy?
- Moim zdaniem nie. Nie jest to bramkarz, który mógłby podjąć rywalizację z Mariuszem Pawełkiem. Nowi kandydaci do transferu mogą pojawiać nawet co kilka godzin, tylko musi coś z tego wynikać. Warto tutaj przy okazji zastanowić się, czy naprawdę dobry bramkarz będzie się pchał do Polski? Tacy zawodnicy szukają dobrych kontraktów w dobrych ligach, nasz kraj nie jest im po drodze. Na siłę nie będziemy więc nikogo kupować.
http://futbolnet.pl/wiadomosci/wisla...wego-bramkarza