Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11994
Stary 28.06.2009, 08:19
- Wisła testuje kolejnych bramkarzy i nadal nikogo nie pozyskuje. Czy Adis Nurković może zmienić ten stan rzeczy?
- Moim zdaniem nie. Nie jest to bramkarz, który mógłby podjąć rywalizację z Mariuszem Pawełkiem. Nowi kandydaci do transferu mogą pojawiać nawet co kilka godzin, tylko musi coś z tego wynikać. Warto tutaj przy okazji zastanowić się, czy naprawdę dobry bramkarz będzie się pchał do Polski? Tacy zawodnicy szukają dobrych kontraktów w dobrych ligach, nasz kraj nie jest im po drodze. Na siłę nie będziemy więc nikogo kupować.

http://futbolnet.pl/wiadomosci/wisla...wego-bramkarza
Odpowiedz cytując