Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków
Offline
#
11991
28.06.2009, 06:58
To chyba o Kazimierskiego chodzi
ziooom
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziooom
Znajdź inne posty napisane przez ziooom