Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
raciborzanin
Member
Od: 10.2007
Offline
#
8139
27.06.2009, 22:00
Murawski w Rubinie Kazań za 3 mln euro!
http://futbolnet.pl/wiadomosci/rafal...dnak-w-rubinie
Niby znów informują jako pierwsi(jak z Kasprzikiem.) Pożyjemy, zobaczymy.
raciborzanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raciborzanin
Znajdź inne posty napisane przez raciborzanin