Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8138
Stary 27.06.2009, 21:35
?

Jak kupili to nie wyp***** z ligi. Nie ma przedawnienia dla korupcji! Mowa o karaniu ludzi a nie klubów jest dla mnie śmieszna. Piłkarze robią składkę na sędziego, kupują awans, bądź mistrza i potem sprawa wychodzi na jaw. I uważacie, że należy karać tych co opłacili sędziego, klub czy może wszystkich? Nie może byś tak, że ukarają piłkarzy za korupcje, a klub nie zleci z ligi. W końcu na tym matactwie kluby ZYSKIWAŁY! Moim zdaniem - sprzedawczyki do Wroclawia, klub do niższej ligi.

PS. Abolicja to dla mnie bzdura. Jak rozgrzebali to szambo, to teraz wypadałoby je wyczyścić...



Odpowiedz cytując