Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11982
Stary 27.06.2009, 20:37
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Mnie jedynie wkurza to ze mowiono ze maja byc transfery na poczatku tego tygodnia. Tymczasem mamy juz sobote poznym wieczorem i nic nie ma. Nie watpie ze transfery beda ale wkurza mnie takie cos jak sie mydli oczy ludziom, okłamuje sie ich, to mi sie od razu kojarzy z tymi pieprzonymi politykami ktorzy ludiz karmia kiełbasa przedwyborcza a z tych obietnic dupa wychodzi.

Co do Drozdowicza skoro nie pojedzie na oboz to pewnie sie nie sprawdizł ale ja bym go na ten oboz zabrał. Mysle ze ludzie sie od siebie roznia i tak jak Nurkovic po kilkudniowym pobycie w Wisle w sparingu sie sprawdził to np juz Drozdowicz mogłby sie z dobrej strony pokazac dopiero w Austrii
Zawodowy kontrakt to nie jest pujscie do salonu i wziecie telefonu na abonamet.To jest wiele szczegolow do omowienia, potem musi to sprawdzic prawnik, potem jak juz obie strony doszly do porozumienie kontrakt trzeba przetlumaczyc na jezyk podpisujacego zeby potem nie bylo ze czegos nie zrozumial. Znowu w calosci przeczytac i sprawdzic przez prawnikow klubu i zawodnika.

Do tego dochodza negocjacje z klubem ktory sprzedaje( jezeli jest transfer gotokowy), jezeli zawodnik jest wolny trzeba sprawdzic czy tak faktycznie jest.

To wszystko zajmuje sporo czasu wiec spokojnie ja wole zeby wszystko bylo sprawdzone 100 razy niz potem placic i plakac.

Jak maja byc transfery to beda
,
Odpowiedz cytując