|
Mnie jedynie wkurza to ze mowiono ze maja byc transfery na poczatku tego tygodnia. Tymczasem mamy juz sobote poznym wieczorem i nic nie ma. Nie watpie ze transfery beda ale wkurza mnie takie cos jak sie mydli oczy ludziom, okłamuje sie ich, to mi sie od razu kojarzy z tymi pieprzonymi politykami ktorzy ludiz karmia kiełbasa przedwyborcza a z tych obietnic dupa wychodzi.
Co do Drozdowicza skoro nie pojedzie na oboz to pewnie sie nie sprawdizł ale ja bym go na ten oboz zabrał. Mysle ze ludzie sie od siebie roznia i tak jak Nurkovic po kilkudniowym pobycie w Wisle w sparingu sie sprawdził to np juz Drozdowicz mogłby sie z dobrej strony pokazac dopiero w Austrii
|