Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11976
Stary 27.06.2009, 19:02
Nie napisałem, że z miejsca stanie się gwiazdą. Małecki praktycznie w pół roku przebił się z ME do Wisły i już ponoć są nim zainteresowane 2 kluby angielskie.
Ale dlaczego nie spróbować? przecież podpisując z nim kontrakt prawie nic nie tracimy a są szanse że się rozwinie i będzie z niego pożytek. W tej rundzie strzelił 6 bramek w tym 2 w barażach, w poprzedniej do siatki trafił 8 razy. A Błaszczykowski skąd przyszedł? IV liga i warto było spróbować
Odpowiedz cytując