|
Jestem bardzo negatywnie zaskoczony postawą Marcelo. Popełnił kilka błędów, które kończyły się groźnymi sytuacjami, np. dał się wyprzedzić rywalowi w polu karnym( ok. 0:30 na filmiku), dał się mijać( ok. 0:41) i do tego łatwo oddany karny. Mam nadzieję, że to jednorazowy wyskok, a nie zwiastun kiepskiej formy, bo bez Marcelo w formie bylibyśmy w głębokiej czarnej rozpaczy.
Pozytyw, że Burliga dostał 90 minut, Leszczak też się kilka razy fajnie pokazał. Mam nadzieję, że obaj jadą na obóz. Bramkarz- dobre interwencje, ale po takim urywku trudno oceniać wyrokować, czy się nada.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 27.06.2009 o godz. 19:02.
|