royalmichael napisał(a):

Drozdzowicz nie jedzie na obóz = nie podpisujemy z nim kontraktu.
Ehh czego Legia, Amika potrafią ściągnąć młodych perspektywicznych zawodników z zaplecza a my nie? Podejrzewam, że jakby przeszedł do Wisły to za rok, półtora mówiłoby się o kwocie zarobku 1-2mln euro...
|
Zapewne śledziłeś jego poczynania regularnie, tak żeby wiedzieć o tym że na 100% wpasuje się w drużynę i z miejsca stanie się gwiazdą wartą 1-2 mln euro? Przecież On nawet nie został królem strzelców, a w rundzie wiosennej(bodajże) strzelił tylko 2 bramki! Poza tym spójrz na przykład Beto, bądź co bądź piłkarza bardziej utytułowanego. Też miał być gwiazdą. Też miał strzelać bramki i mówiło się że go nie utrzymamy bo taki świetny...Miau, miau

Ja ufam trenerowi i wierzę że wie co robi, w końcu widział jak się prezentuje podczas treningów.