Szczerze to dziś ani jutro nie napalałbym się na jakieś newsy na oficjalnej z dwóch powodów:
-dziś już jest chyba za późno
-jutro jest niedziela
Moim zdaniem w poniedziałek pojawią się jakieś komuikaty o nowych zawodnikach, chociaż to wszystko to i tak wróżenie z fusów na chwilę obecną. Pozytywem jest to, że najprawdopodobniej jakiś ruch w interesie jest. Jak mawiają klasycy - pożyjemy, zobaczymy
