Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11973
Stary 27.06.2009, 18:46
Szczerze to dziś ani jutro nie napalałbym się na jakieś newsy na oficjalnej z dwóch powodów:

-dziś już jest chyba za późno
-jutro jest niedziela

Moim zdaniem w poniedziałek pojawią się jakieś komuikaty o nowych zawodnikach, chociaż to wszystko to i tak wróżenie z fusów na chwilę obecną. Pozytywem jest to, że najprawdopodobniej jakiś ruch w interesie jest. Jak mawiają klasycy - pożyjemy, zobaczymy
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując