wislak_92 napisał(a): 
|
Mecz był nagrywany i to przez kilka osób, w najbliższym czasie zapewne pojawi się jakiś skrót.
|
Proszę bardzo -filmik ze strony oficjalnej >>
Ostatnio edytowane przez rav : 27.06.2009 o godz. 21:27.
Cytat:
|
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
|
|