Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2093
Stary 27.06.2009, 18:34
Podpisać na rok z nim kontrakt,zawsze jakieś rozwiązanie. Widać chłopak fajnie parę razy obronił,to tylko jeden mecz albo ,aż jeden.
Powód: błąd:)
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 27.06.2009 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując